Reparative kabinets Latvijā ražota dabīgā kosmētika - Reparative Reparative kontakti

REPARATIVE: Latvijā ražota dabīgā kosmētika

Mūsu novērojumi rāda, ka ādas problēmu ilgtermiņa risinājumam pietrūkst kosmētikas līdzekļu, kas pakļautos hipokrātiskajam Non nocere (lat. nekaitē!) principam un vienlaicīgi būtu iedarbīgi. Tāpat kā labas veselības stūrakmens ir veselīga ikdiena, arī tavai ādai ir svarīgi, lai savas rūpes izrādi ikdienā - lietojot kvalitatīvus un pārbaudītus kopšanas līdzekļus. Līdzekļu, kas pārstāvētu mono ideju kosmētikā - minimālismu produktu sastāvā, nezaudējot to efektivitāti. Risinājums bija uzsākt Latvijā ražotu kosmētikas zīmolu, kura komandā būtu drosmīgi, zinoši un jauni Latvijas profesionāļi.  


PIEEJAMIE PRODUKTI

MITRINOŠS SEJAS GELS

Revolūcija ādas mitrināšanā! 
Mitrinošs sejas gels visiem ādas tipiem, kas spēcīgi mitrina un nodrošina izcilu ādas atjaunošanu!

Reparative mitrinošais sejas gels, melns fons un detaļas
 IEGĀDĀTIES 

ATTĪROŠA SEJAS MASKA

Melnā ogļu maska - attīra ādu, vizuāli samazina poras, palīdz atbrīvoties no toksīniem! Paredzēta normālai un taukainai ādai!

Reparative attīrošā sejas maska, rozā fons un detaļas
IEGĀDĀTIES

SEJAS PĪLINGS

Unikāla kombinācija problemātiskas ādas kopšanai. Pīlings attīra un mitrina, samazina iekaisumu un hiperpigmentāciju!


Reparative Vissezonas pīlings, zils fons ar palmām
IEGĀDĀTIES

INTĪMĀS ZONAS GELS

Laika gaitā izmaiņas skar ne tikai mūsu sejas, bet arī intīmās zonas ādu. Esam radījušas gelu, kura uzdevums ir atjaunināt starpenes ādu.

Intīmās zonas gels sievietēm, rozā fons un lapiņas
IEGĀDĀTIES

PRODUKTU SASTĀVS

Vai esat kādreiz aplūkojuši kāda ādas kopšanas līdzekļa sastāvu? Parasti tas ir ārkārtīgi garš, dažādu ķīmisku nosaukumu virknējums, no kura labākajā gadījumā spējam atpazīt vien dažas sastāvdaļas. Tieši tāpēc Reparative iestājas un aktualizē monokosmētiku, kurā ir tikai pāris ādai visnepieciešamākās vielas. Un, jā! Tās ir tikai dažas, taču mēs stāstīsim par tām, lai ikviens mūsu klients būtu pārliecināts par to, ko liek uz savas ādas!


TIOKTĪNSKĀBE

Tioktīnskābe jeb alfa lipoīnskābe ir dabīgi sastopama sastāvdaļa, kura visvairāk zināma un pētīta savas antioksidatīvās iedarbības dēļ. Katru dienu mūsu āda ir pakļauta dažādiem kaitīgiem ārējas vides faktoriem (UV gaisma, piesārņojums). Šie kaitīgie faktori rada brīvos radikāļus, kuri izraisa priekšlaicīgu novecošanos. Tioktīnskābe ir viens no spēcīgākajiem mums zināmajiem antioksidantiem!

Tā ir atrodama gan dažādos pārtikas produktos (brokoļos, briseles kāpostos, bietēs), gan izstrādājas cilvēka organismā, lai cīnītos ar šūnu bojājumu. Kļūstot vecākiem, līdzīgi kā UREA, arī tioktīnskābes līmenis organismā samazinās. 

Pētījumos pierādīts, ka pietiekamā daudzumā tioktīnskābe darbojas kā: 

 • antioksidants;
 • vitamīnu C un E, un glutationa antioksidatīvo īpašību pastiprinātājs (šī ir ļoti unikāla īpašība!);
 • pretiekaisuma līdzeklis un brūču dzīšanas pastiprinātājs;
 • kolagēna sintēzes pastiprinātājs;
 • dalībnieks šūnu enerģijas ražošanā! 

! Vērā ņemams ieguvums - tioktīnskābe, atšķirībā no citiem pretnovecošanās līdzekļiem (piemēram - retinols un glikolskābes pīlingi, kas var kairināt ādu), ir paredzēta arī JUTĪGAI ādai.UREA

UREA jeb urīnviela jeb karmabīds. Izklausās sarežģīti un kaut kas saistībā ar urīnu vai urīnterapiju, un gluži tālu no patiesības neesam… Tomēr urea ir organisma olbaltumvielu gala produkts, ko primāri mēs izdalām ar sviedriem un urīnu.

Pateicoties zinātnes sasniegumiem, dermatoloģijā lietojamais UREA tiek sintezēts laboratorijās. Tas ir fantastisks produkts, kas vienlaicīgi gan mitrina, gan rehidratē ādu, kā arī to maigi atloba (atkarībā no koncentrācijas, jo augstāks procentuālais sastāvs, jo stiprāk tiek atlobīta āda).

Ādā ir sastopams dabīgais mitrinātāj-faktors (natural moisturizing factor jeb NMF), kas sastāv no aminoskābēm, glicerola, nātrija piroglutāmskābes sāļiem un 7-8 % UREA. Šie visi ir mitrumu uzsūcošas molekulas, kas ir nepieciešamas veselīgai, labi funkcionējošai un mitrinātai ādas virskārtai. Cilvēkiem novecojot, ādā samazinās dabisko mitrinātāju, ieskaitot, urea daudzums, un pārādas sīkas horizontālas grumbas un ādas sausums.

UREA zināmākie ieguvumi:

 • Ādas mitrināšana un rehidratēšana;

 • Ādas aizsargbarjeras uzlabošana, uzlabojot ādas šūnu atjaunošanos;

 • Dabīgs eksfoliators jeb atlobītājs;

 • Pastiprina citu vielu uzsūkšanos jeb penetrāciju ādā;

 • Mazina iekaisumu un niezi (pie hroniskām ādas slimībām, piemēram, atopiskais dermatīts);

 • Palīdz regulēt “labo un slikto” baktēriju līdzsvaru uz ādas!

KLIENTU ATSAUKSMES

Pēc slēpēm un ķiveres nāk pašmāju mitrinošais sejas gels. Pēc asiem vējiem, sniegiem un saules šis glābj manu sejas ādu, kārtīgi mitrinot un samīļojot manus sejas vaibstus!

Iegādājos mitrinošo sejas gelu pēc draudzenes ieteikuma, rezultāti ir pārsteidzoši labi. Kolēģes apbēra ar komplimentiem, un jautāja, ko lietoju, jo sejas āda izskatās mirdzoša un veselīga!

Ziņkārības dzīta iegādājos intīmās zonas gelu, biju diezgan skeptiska. Lietoju nedēļu, un esmu apmierināta ar iedarbību - āda atguvusi toni un nav sausa.  

Vissezonas pīlings  ir lielisks produkts, lietoju to arī kakla un dekoltē zonai, jo tam ir gēla konsistence, kas ir saudzīga ādai. Jau pēc nedēļas bija efekts - neaprakstāmi maiga āda! 

Reparative mitrinošais sejas gels

Reparative intīmās zonas gels sievietēm

Reparative attīrošā sejas maska