Reparative kabinets Latvijā ražota dabīgā kosmētika - Reparative Reparative kontakti

Par mums

Jau vairāk nekā 12 gadus Skaistuma un veselības kabinets "Reparative" ir bijis jūsu uzticamais partneris savas ādas kopšanas ceļojumā! 

Mēs piedāvājam ne tikai individuālu pieeju katram klientam, bet arī izcilu profesionālismu un jaunākās tehnoloģijas, kas garantē pārsteidzošus rezultātus ilgtermiņā bez ķirurģiskas iejaukšanās. 

Mūsu speciālisti ir patiesi savas profesijas mīļotāji, kuri radīs brīnišķīgas pārvērtības gan jūsu ādai, gan dvēselei!

KAS MĒS ESAM?

Sejas un ķermeņa ādas kopšanas līdzekļu līnija Reparative - Love Yourself More tika radīta 2017. gadā ar mīlestību pret ādu! Zīmola dibinātājas ir divas profesionāles estētiskās medicīnas nozarē – dermatoloģe Anete Ezeriņa un oscilatorās masāžas speciāliste - Ingrīda Pulvere, kura zināma arī kā salona Reparative saimniece!  Savā praksē Ingrīda izmanto dažādus masāžas paņēmienus (klasiskā, saistaudu, dziļā oscilatorā), lai efektīvi palīdzētu klientiem.


Mūsu abu prioritāte ir skaistuma un veselības panākšana ar fizioloģiskām un saudzīgām metodēm. Mēs patiesi novērtējam katra individuālo un dabisko skaistumu, palīdzot sievietēm to cienīt un novērtēt ikdienā, kā arī rūpēties par sevi, neatkarīgi no dzīves pārbaudījumiem! 

MISIJA

Mūsu misija ir vienkārša - izmantot zinātniski pamatotus risinājumus un radīt individuālu pieeju katram klientam, tādā veidā uzlabojot cilvēku emocionālo labsajūtu un vizuālo izskatu. ZINĀTNE

Oscilatorā masāža ir solis uz priekšu skaistumkopšanas industrijā, piedāvājot zinātniski pierādītu metodi, kas garantē jums redzamu jaunības efektu, palīdz cīņā ar akni un celulītu. 

INDIVIDUĀLA PIEEJA

Mūsu pamatā ir darbs ar sejas un ķermeņa rehabilitāciju, kas ir rūpīga, medicīniski pamatota oscilatorā masāža. Tās laikā tiek respektētas anatomiskās un fizioloģiskās ķermeņa īpatnības. Katra procedūra ir unikāla, jo tiek pielāgota individuāli katram klientam un tā vajadzībām.

REZULTĀTS

Mūsu darbiem ir redzami rezultāti, un arī mūsu komandai tas sagādā neatkārtojamu iedvesmu turpināt darīt!  Ar katru oscilatorās masāžas seansu jūsu āda kļūst par septiņiem gadiem jaunāka! 

VĪZIJA

Sniegt Latvijas sievietēm vizuālu un emocionālu ādas labsajūtu un komfortu izmantojot pierādītu un efektīvu metodi cīņai ar novecošanas pazīmēm un citām ādas problēmām, nodrošinot profesionālu komandu un individuālu pieeju visa procesa laikā! 


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.