Reparative kabinets Latvijā ražota dabīgā kosmētika - Reparative Reparative kontakti

PIEGĀDE UN PREČU ATGRIEŠANA

PIEGĀDES VEIDI:

Piegāde Baltijā ar Omniva pakomātu starpniecību Iepērkoties www.reparative.lv, piegāde pieejama visā Latvijas teritorijā.

PIEGĀDES LAIKS

Piegāde ar Omniva pakomātos Latvijā.

Piegāde tiek nodrošināta 1-14 darba dienu laikā. Piegādes ar kurjeru tiek veiktas darba dienās - no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot oficiālās Latvijas valsts svētku dienas.

Lai Reparative varētu nodrošināt piegādi pēc iespējas ātrāk, pircējam jāparūpējas, lai atbilstu šīm prasībām:    

1.  Pasūtījumi tiek piegādāti laikā no 9:00 līdz 18:00. Veicot pasūtījumu, lūdzam ņemt vērā piegādes darba laiku un kā saņemšanas adresi norādīt tādu, kur darba dienas laikā pasūtījumu varēs saņemt. Piegādes dienā, kurjers ar Tevi sazināsies, un piegādes adresi un laiku varēs mainīt.

2.  Piegādes adresei jābūt iespējami detalizētai. Jānorāda arī visu vajadzīgo papildinformāciju – piemēram, durvju kodu, ja tāds ir, – lai kurjers varētu veikt piegādi solītajā laikā. Ja piegādes adrese ir nepareiza vai neprecīza, norādītais piegādes laiks var tikt pagarināts, par to nekā īpaši nepaziņojot.

3.  Noteikti jānorāda precīzs tālruņa numurs, lai norādītajā piegādes laikā ar pircēju būtu iespējams sazināties. Parasti pirms piegādes kurjers atsūta īsziņu par plānoto piegādes laiku. Norādīto piegādes laiku iespējams mainīt. Ja tālruņa numurs ir nepareizs, piegādes laiks var tikt pagarināts.

4.  Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības Jūs lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt šī dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.

PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās pa pastu uz zemāk norādīto adresi. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

Reparative atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 14 dienām.

Naudas atmaksas priekšnoteikums ir preces atgriešana Reparative ofisā vai saņemts apliecinājumu par to, ka prece ir nosūtīta atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir veikta agrāk.

Ja vēlies atgriezt produktu, kura iegāde Tev nodrošināja dāvanas saņemšanu (piemēram, saņēmi dāvanu par noteiktu pirkuma summu vai noteikta produkta iegādi), Tev jāatgriež arī saņemtā dāvana. Dāvanai jābūt nelietotai un nesabojātai. Ja izvēlies neatgriezt dāvanu, tās vērtība tiks atskaitīta no atgrieztās summas.

Lūdzu, nosūti atgrieztās preces kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu uz:

E-veikala preču atgriešana

SIA "Reparative", Ezera iela 18, Baltezers

BOJĀTU PRODUKTU ATGRIEŠANA

Ja esi saņēmis bojātu produktu, lūdzu, nosūtiet sekojošu informāciju uz www.reparative.lv kontaktu sadaļā norādīto e-pasta adresi:

  • PASŪTĪJUMA NUMURS

  • PRODUKTA NOSAUKUMS

  • KONTAKTI (TELEFONS/E-PASTS)

  • PIEVIENOJIET BOJĀTĀ PRODUKTA ATTĒLUS

  • APRAKSTS

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.