Reparative kabinets Latvijā ražota dabīgā kosmētika - Reparative Reparative kontakti

OSCILATORĀS TERAPIJAS SPĒKS UN JAUDA

“Reparative” kabinets ir vienīgā vieta Latvijā, kur ir pieejama Vācijā radītā tehnoloģija, kas apvieno pieskārienu ar elektrostatiskā spēka radītām dziļām un patīkamām audu vibrācijām. Šīs audu svārstības ļauj iedarboties uz dziļākiem ādas un zemādas slāņiem, atjaunojot šūnas, uzlabojot limfas atteci un apasiņošanu.


reparative kabinets piedāvā oscilatoro terapiju, reklāmas plakāts

TERAPEITISKS PROCESS

Oscilatorā masāža nav tikai skaistuma procedūra, tas ir stāsts par spēju izrauties no ikdienas skrējiena un atrast laiku sev! Tas ir terapeitisks process gan tavai ādai, gan tavam sirdsmieram! 

ĀDAS REHABILITĀCIJA

Ādas rehabilitācijas mērķis ir veidot dermā jaunu asinsvadu sistēmu un atjaunot ādas audu fizioloģiskās funkcijas. Ādas rehabilitācijas kurss tiek veikts dermatologa uzraudzībā, un tiek adaptēts individuāli katram gadījumam!

STAROJOŠA  ĀDA

Oscilatorā masāža veicina šķidrumu izdalīšanos, mazinot iekaisumu, fibrozi un audu sabiezējumus. Sintezē jaunus fibroblastus, veido kolagēnu, elastīnu, hialorunskābi - sastāvdaļas, kas atbild par jauneklīgu un starojošu sejas ādu! Līdz šim nav radīta alternatīva metode, kas bez sāpēm stimulētu fibroblastu veidošanos.

KAS VĒL TEV JĀZINA?

"Reparative" kabinets var lepoties ar savu oriģinalitāti, piedāvājot inovatīvas procedūras tava ķermeņa un sejas ādas revolūcijai! 

☝️Mūsu pakalpojumus ietilpst arī masāžas pēc plastiskajām operācijām - liposakcija, limfodrenāža, rētaudu irdināšana u.c.


PIETEIKTIES PROCEDŪRAI

REZULTĀTI

Mūsu galvenais dzinējspēks ir laimīgas, apmierinātas un spēcīgas sievietes, kuras neskatoties uz dzīves grūtumu spēj ne tikai celties un darīt, bet atrod laiku sava iekšējā un ārējā skaistuma atjaunošanai!  Zemāk vari iepazīties ar mūsu uzvarām un sasniegumiem, kas neprasa komentārus - viss ir acīmredzams! Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.